Мова: Українська Russian English
Валюта:
$ грн
УкраїнськаRussian English

Про нас

АгробейбіВсі поважні пани і пані, що вирішують страшенно серйозні проблеми щодня, в глибині душі залишаються маленькими хлопчиками і дівчатками, що хотіли б безтурботно погратися з улюбленими іграшками. І нам, часом, здається дивним те, що дорослий суворий дядько – фермер коли бачить гарні, блискучі, різнокольорові іграшки тракторів, комбайнів та машинок, раптово змінює свою суворість на дитячу радість і безтурботність. Вчені психологи давно дослідили унікальну властивість дитячих іграшок "відривати" нас дорослих від повсякденних турбот, натомість налаштовуючи на радісне і позитивне мислення, знімаючи стреси та напруження. А особливо коли ми тримаємо в руках саме ту іграшку, про яку мріяли дітьми, але не могли отримати. Наші мрії, хоч і дитячі, починають збуватися і роблять нас щасливими.
Тож не забуваймо про те, що ми теж діти. Подаруймо собі часточку того безтурботного дитинства, а заодно і своїм дітям покажімо як можуть гратися і радіти їхні батьки. Перегляньте наш сайт і знайдіть найкращу іграшку для своїх дітей і для себе.

Наш сайт Агробейбізадовольнить інтереси дорослих чоловіків, справжніми копіями моделей: BRUDER, SIKU, і наймолодших маленьких фермерів пропонуючи серію Roadmax.

Представляємо Вашій увазі сайт іграшок світових брендів agrobaby.com.ua.

Представники нашого сайту є у кількох містах України, а саме: Черкаси, Хмельницький, та головний склад в місті Рівне.

Список філій:

м. Рівне, провулок Робітничий, 6а

 

м. Черкаси, вул. Смільянська, 145

 

м. Хмельницький, вул. Київська, 4


Агробейбі © 2019